![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zegalini | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2012
Location: Cambridge, UK
|

| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Feb 02, 2012 |
| 70 | 50 First Dates (2004) - Feb 02, 2012 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Feb 02, 2012 |
| 85 | The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 02, 2012 |
| 80 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Feb 02, 2012 |
| 65 | Meet the Parents (2000) - Feb 02, 2012 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 02, 2012 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 02, 2012 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Feb 02, 2012 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Feb 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |