Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zeharaujo
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2007
Location: Brazil
Recent Rankings
70 X-Men: The Last Stand (2006) - Nov 08, 2007
72 Frida (2002) - Nov 08, 2007
71 The Da Vinci Code (2006) - Nov 08, 2007
62 Mission: Impossible 2 (2000) - Nov 08, 2007
35 Elektra (2005) - Nov 08, 2007
95 Reservoir Dogs (1992) - Nov 08, 2007
87 The Departed (2006) - Nov 08, 2007
80 The Queen (2006) - Nov 08, 2007
60 Vertical Limit (2000) - Nov 08, 2007
76 I, Robot (2004) - Nov 08, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zeharaujo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?