![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zelarvi | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: CA, USA
|

| 78 | Original Sin (2001) - Dec 08, 2008 |
| 74 | Be Kind Rewind (2008) - Dec 03, 2008 |
| 72 | Role Models (2008) - Dec 03, 2008 |
| 82 | Baby Mama (2008) - Dec 03, 2008 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 03, 2008 |
| 99 | The Dark Knight (2008) - Dec 03, 2008 |
| 50 | X-Men: The Last Stand (2006) - Oct 30, 2008 |
| 60 | The Phantom of the Opera (2004) - Oct 30, 2008 |
| 97 | White Oleander (2002) - Oct 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |