![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zemble | |
![]() |
Movie Buff - 480 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: Japan
|

| 75 | Aliens (1986) - Feb 13, 2012 |
| 55 | The Untouchables (1987) - Feb 13, 2012 |
| 30 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Feb 13, 2012 |
| 35 | Fantasia (1940) - Feb 13, 2012 |
| 50 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Feb 13, 2012 |
| 40 | Flatliners (1990) - Feb 13, 2012 |
| 60 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Feb 13, 2012 |
| 70 | Body of Lies (2008) - Feb 13, 2012 |
| 65 | The Maltese Falcon (1941) - Feb 13, 2012 |
| 75 | Hellboy (2004) - Feb 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |