![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zendar | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Norway, Norway
|

| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 21, 2010 |
| 75 | Blade II (2002) - Mar 21, 2010 |
| 75 | The Golden Compass (2007) - Mar 21, 2010 |
| 75 | Kramer vs. Kramer (1979) - Mar 21, 2010 |
| 80 | Jaws (1975) - Mar 21, 2010 |
| 85 | Dawn of the Dead (1978) - Mar 21, 2010 |
| 80 | Natural Born Killers (1994) - Mar 21, 2010 |
| 65 | The Full Monty (1997) - Mar 21, 2010 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Crow (1994) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |