zensmile

zensmile
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 95% Das Boot (1981) - Rated 14 Jan 2015
88 85% Stalker (1979) - Rated 14 Jan 2015
84 57% Rare Exports: A Christmas Tale (2010) - Rated 14 Jan 2015
85 66% For a Few Dollars More (1965) - Rated 14 Jan 2015
86 76% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 14 Jan 2015
88 85% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 14 Jan 2015
70 22% Dirty Harry (1971) - Rated 14 Jan 2015
78 27% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 14 Jan 2015
83 54% Unforgiven (1992) - Rated 14 Jan 2015
86 76% Gran Torino (2008) - Rated 14 Jan 2015