![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zephris | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2007
Location: USA
|

| 60 | Innerspace (1987) - Sep 20, 2007 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Sep 20, 2007 |
| 80 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 20, 2007 |
| 45 | Revenge of the Nerds (1984) - Sep 20, 2007 |
| 70 | Batman Forever (1995) - Sep 20, 2007 |
| 70 | Splash (1984) - Sep 20, 2007 |
| 70 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Sep 20, 2007 |
| 50 | The Matrix Revolutions (2003) - Sep 20, 2007 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Sep 20, 2007 |
| 90 | Young Guns (1988) - Sep 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |