Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zephyrblade
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: New Zealand
Recent Rankings
92 The Meaning of Life (1983) - Aug 24, 2009
83 Black Sheep (2006) - Aug 19, 2009
87 Grindhouse (2007) - Aug 19, 2009
91 12 Monkeys (1995) - Aug 19, 2009
93 Kung Fu Panda (2008) - Aug 19, 2009
92 Starship Troopers (1997) - Aug 19, 2009
68 Nacho Libre (2006) - Aug 19, 2009
76 Tropic Thunder (2008) - Aug 19, 2009
90 UHF (1989) - Aug 19, 2009
91 Enter the Dragon (1973) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zephyrblade. Why not go rank more films, then come back and check it out again?