![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zerocool947 | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2009
Location: Cleveland, Ohio, USA
|

| 80 | The Phantom of the Opera (2004) - Sep 27, 2009 |
| 85 | Demolition Man (1993) - Sep 27, 2009 |
| 60 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 27, 2009 |
| 80 | Wild Wild West (1999) - Sep 27, 2009 |
| 85 | Tremors (1990) - Sep 27, 2009 |
| 100 | WALL·E (2008) - Sep 27, 2009 |
| 80 | Transsiberian (2008) - Sep 27, 2009 |
| 90 | The Illusionist (2006) - Sep 27, 2009 |
| 90 | The Hills Have Eyes (2006) - Sep 25, 2009 |
| 90 | Teeth (2008) - Sep 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |