Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zerwatt
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
78 Neredesin Firuze (2004) - Mar 17, 2011
82 Muhsin Bey (1987) - Mar 17, 2011
71 Merakli Köfteci (1976) - Mar 17, 2011
85 Masumiyet (1997) - Mar 17, 2011
25 Kurtlar vadisi: Gladio (2009) - Mar 17, 2011
55 Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Mar 17, 2011
66 Korkusuz korkak (1979) - Mar 17, 2011
51 Komser Sekspir (2001) - Mar 17, 2011
30 Kolpaçino (2009) - Mar 17, 2011
68 Kapicilar krali (1976) - Mar 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zerwatt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?