zevins

zevins
Movie Buff - 376 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2013
Location: Searcy, Ar, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 9% Sherlock Gnomes (2018) - Rated 29 Jul 2018
30 71% The Accountant (2016) - Rated 29 Jul 2018
29 62% Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) - Rated 02 Jul 2018
25 33% The Incredibles 2 (2018) - Rated 02 Jul 2018
27 45% Deadpool 2 (2018) - Rated 02 Jul 2018
26 38% The Clapper (2017) - Rated 13 May 2018
29 62% Ready Player One (2018) - Rated 01 May 2018
26 38% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 29 Apr 2018
15 9% Rampage (2018) - Rated 22 Apr 2018
22 22% I Can Only Imagine (2018) - Rated 15 Apr 2018