![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zeybek187 | |
![]() |
Film Freak - 581 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2010
Location: Turkey
|

| 95 | Apocalypse Now (1979) - May 27, 2012 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - May 27, 2012 |
| 89 | In the Mouth of Madness (1995) - May 27, 2012 |
| 85 | Sin City (2005) - May 27, 2012 |
| 80 | Contagion (2011) - Apr 24, 2012 |
| 90 | Daisy (2006) - Apr 24, 2012 |
| 89 | Identity (2003) - Apr 24, 2012 |
| 90 | The Departed (2006) - Apr 24, 2012 |
| 95 | The Untouchables (1987) - Apr 24, 2012 |
| 90 | Heat (1995) - Apr 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |