![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zeynox | |
![]() |
Cinema Addict - 1071 Films Ranked
Member Since: May 4, 2008
Location: istanbul, turkey, Turkey
|

| 77 | Bad Education (2004) - May 07, 2008 |
| 80 | Sophie's Choice (1982) - May 07, 2008 |
| 83 | My Left Foot (1989) - May 07, 2008 |
| 77 | Mermaids (1990) - May 07, 2008 |
| 78 | Kinsey (2004) - May 07, 2008 |
| 90 | Escape from Alcatraz (1979) - May 07, 2008 |
| 70 | House on Haunted Hill (1999) - May 07, 2008 |
| 55 | Dracula: Dead and Loving It (1995) - May 07, 2008 |
| 78 | Smoke (1995) - May 07, 2008 |
| 80 | Appleseed (2004) - May 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |