![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zhenya | |
![]() |
Movie Buff - 198 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
|

| 75 | Michael Clayton (2007) - Mar 21, 2008 |
| 92 | There Will Be Blood (2007) - Mar 21, 2008 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Mar 21, 2008 |
| 60 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Mar 21, 2008 |
| 91 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |