zhzz

zhzz
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% Top Gun (1986) - Rated 20 Oct 2014
85 38% True Lies (1994) - Rated 20 Oct 2014
95 76% Oldboy (2003) - Rated 20 Oct 2014
99 98% Fight Club (1999) - Rated 20 Oct 2014
98 92% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Oct 2014
95 76% Funny Games (1997) - Rated 20 Oct 2014
90 57% Burn After Reading (2008) - Rated 20 Oct 2014
86 45% Ocean's Eleven (2001) - Rated 20 Oct 2014
84 32% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Oct 2014
85 38% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 20 Oct 2014