Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ziegfiroyt
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2009
Location: bursa, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: it\'s not about me.
Recent Rankings
79 Avatar (2009) - Dec 25, 2009
80 Requiem for a Dream (2000) - Dec 12, 2009
93 No Mercy for the Rude (2006) - Dec 12, 2009
93 Insan nedir ki? (2004) - Dec 12, 2009
86 Apocalypto (2006) - Dec 12, 2009
80 Definitely, Maybe (2008) - Dec 12, 2009
75 The Notebook (2004) - Dec 12, 2009
87 The Terminal (2004) - Dec 12, 2009
84 Cast Away (2000) - Dec 12, 2009
86 Rocky (1976) - Dec 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ziegfiroyt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?