![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zipperslo | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2011
Location: Slovenia
|

| 90 | Trainspotting (1996) - Mar 06, 2011 |
| 87 | The Usual Suspects (1995) - Mar 06, 2011 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Mar 06, 2011 |
| 87 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 06, 2011 |
| 82 | The Green Mile (1999) - Mar 06, 2011 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Mar 06, 2011 |
| 82 | The Damned United (2009) - Mar 06, 2011 |
| 80 | Sherlock Holmes (2009) - Mar 06, 2011 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Mar 06, 2011 |
| 85 | Seven (1995) - Mar 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |