![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zizigulu | |
![]() |
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
|

| 90 T9 | Black Swan (2010) - Feb 04, 2011 |
| 90 T9 | Mary and Max (2009) - Jan 23, 2011 |
| 95 T10 | Babel (2006) - Jan 21, 2011 |
| 95 T10 | The King's Speech (2010) - Jan 19, 2011 |
| 80 T7 | The Lion King (1994) - Jan 07, 2011 |
| 70 T5 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Jan 07, 2011 |
| 88 T8 | Chronicle of a Disappearance (1996) - Jan 07, 2011 |
| 40 T1 | A Serious Man (2009) - Jan 07, 2011 |
| 87 T8 | Precious (2009) - Jan 07, 2011 |
| 68 T4 | The Interpreter (2005) - Jan 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |