zjheath

zjheath
Movie Buff - 334 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Malibu, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 93% Le Samouraï (1967) - Rated 13 Oct 2012
89 81% A Prophet (2009) - Rated 13 Oct 2012
89 81% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 13 Oct 2012
80 19% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 11 Oct 2012
81 23% Away We Go (2009) - Rated 11 Oct 2012
80 19% Back to the Future (1985) - Rated 11 Oct 2012
83 34% Bridesmaids (2011) - Rated 11 Oct 2012
82 28% Girl, Interrupted (1999) - Rated 11 Oct 2012
80 19% In the Line of Fire (1993) - Rated 11 Oct 2012
83 34% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 11 Oct 2012