![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zjr1717 | |
![]() |
Film Freak - 589 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2010
Location: USA
|

| 65 | Semi-Pro (2008) - Jun 11, 2011 |
| 85 | The Lost Boys (1987) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jun 11, 2011 |
| 40 | Enemy of the State (1998) - Jun 11, 2011 |
| 75 | Dirty Work (1998) - Jun 11, 2011 |
| 70 | The Bone Collector (1999) - Jun 11, 2011 |
| 0 | Saw (2004) - Jun 11, 2011 |
| 70 | The Count of Monte Cristo (2002) - Jun 11, 2011 |
| 89 | The Station Agent (2003) - Jun 11, 2011 |
| 65 | City Hall (1996) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |