![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zjstrunk | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2009
Location: Shakopee, MN, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Million Dollar Baby (2004) - Mar 10, 2009 |
| 76 | About a Boy (2002) - Mar 10, 2009 |
| 65 | Species (1995) - Mar 10, 2009 |
| 70 | The Manchurian Candidate (2004) - Mar 10, 2009 |
| 86 | Dumb and Dumber (1994) - Mar 10, 2009 |
| 95 | It's a Wonderful Life (1946) - Mar 10, 2009 |
| 75 | Jarhead (2005) - Mar 10, 2009 |
| 3 | Snakes on a Plane (2006) - Mar 10, 2009 |
| 78 | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Mar 10, 2009 |
| 70 | Encino Man (1992) - Mar 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |