![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zkrdesign | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2007
Location: USA
|

| 75 | The Evil Dead (1981) - Nov 14, 2008 |
| 60 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 14, 2008 |
| 70 | Cashback (2006) - Nov 14, 2008 |
| 73 | A Scanner Darkly (2006) - Nov 14, 2008 |
| 75 | Zelig (1983) - Nov 14, 2008 |
| 60 | Superbad (2007) - Nov 14, 2008 |
| 45 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Nov 14, 2008 |
| 60 | Independence Day (1996) - Nov 14, 2008 |
| 70 | Batman Returns (1992) - Nov 14, 2008 |
| 77 | Beerfest (2006) - Nov 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |