![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zlajac | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | The Prestige (2006) - Dec 12, 2006 |
| 95 | 12 Monkeys (1995) - Dec 12, 2006 |
| 75 | The Island (2005) - Dec 12, 2006 |
| 87 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Dec 12, 2006 |
| 81 | The Fountain (2006) - Dec 12, 2006 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Dec 12, 2006 |
| 90 | Mad Max (1979) - Dec 12, 2006 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Dec 12, 2006 |
| 75 | Evolution (2001) - Dec 12, 2006 |
| 100 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 12, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |