zmbklr13

zmbklr13
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2012
Location: Henderson, NV, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Elf (2003) - Rated 13 Mar 2013
85 How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 13 Mar 2013
100 Clerks (1994) - Rated 13 Mar 2013
90 Chicago (2002) - Rated 13 Mar 2013
100 Beetlejuice (1988) - Rated 13 Mar 2013
100 American Beauty (1999) - Rated 13 Mar 2013
100 Almost Famous (2000) - Rated 13 Mar 2013
100 The Avengers (2012) - Rated 13 Mar 2013
100 Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 13 Mar 2013
100 Black Swan (2010) - Rated 13 Mar 2013