Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zmunimaker
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
93 The Boondock Saints (1999) - Apr 06, 2009
90 Cars (2006) - Apr 06, 2009
93 Elf (2003) - Apr 06, 2009
82 Ocean's Eleven (2001) - Apr 06, 2009
66 Saw (2004) - Apr 06, 2009
68 The Black Dahlia (2006) - Apr 06, 2009
77 Phone Booth (2003) - Apr 06, 2009
35 Welcome to Mooseport (2004) - Apr 06, 2009
72 The Aviator (2004) - Apr 06, 2009
72 Face/Off (1997) - Apr 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zmunimaker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?