Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zoestoes
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: May 12, 2008
Location: Amherst, Ma, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Life Is Beautiful (1997) - May 12, 2008
90 Roger & Me (1989) - May 12, 2008
80 Charlie's Angels (2000) - May 12, 2008
95 The Full Monty (1997) - May 12, 2008
95 Dog Day Afternoon (1975) - May 12, 2008
Mini-Review: javascript:submitRanking('4437','2','14336') Submit
60 Coming to America (1988) - May 12, 2008
95 Fight Club (1999) - May 12, 2008
90 Knocked Up (2007) - May 12, 2008
20 National Treasure (2004) - May 12, 2008
56 8 Mile (2002) - May 12, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zoestoes. Why not go rank more films, then come back and check it out again?