Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zoghurt
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2008
Location: istan, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: i like movies.
Recent Rankings
70 Casino Royale (2006) - Dec 13, 2008
67 Hokkabaz (2006) - Dec 13, 2008
70 Scary Movie 2 (2001) - Dec 13, 2008
65 Con Air (1997) - Dec 13, 2008
60 Hostel (2005) - Dec 13, 2008
80 Little Miss Sunshine (2006) - Dec 13, 2008
67 Fahrenheit 9/11 (2004) - Dec 13, 2008
76 Click (2006) - Dec 13, 2008
75 Wolf Creek (2005) - Dec 13, 2008
80 Lord of War (2005) - Dec 13, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zoghurt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?