Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zoink88s
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Recent Rankings
74 Last Man Standing (1996) - Aug 18, 2007
75 A Fistful of Dollars (1964) - Aug 18, 2007
80 The Truman Show (1998) - Aug 18, 2007
90 Glengarry Glen Ross (1992) - Aug 18, 2007
80 Short Cuts (1993) - Aug 18, 2007
95 Blade Runner (1982) - Aug 18, 2007
80 Back to the Future (1985) - Aug 18, 2007
80 The Andromeda Strain (1971) - Aug 18, 2007
90 Alien (1979) - Aug 18, 2007
90 Ratatouille (2007) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zoink88s. Why not go rank more films, then come back and check it out again?