Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zombald
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
91 Eraserhead (1977) - Jun 06, 2009
94 The Kingdom (1994) - Jun 06, 2009
92 Let the Right One In (2008) - Nov 17, 2008
93 Nosferatu (1922) - Nov 06, 2008
93 Solaris (1972) - Sep 28, 2008
90 The Circus (1928) - Sep 02, 2008
92 Modern Times (1936) - Sep 02, 2008
60 The Host (2006) - Sep 02, 2008
0 The Pirate Movie (1982) - Sep 02, 2008
0 Venom (2005) - Sep 02, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zombald. Why not go rank more films, then come back and check it out again?