Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zombiedrunk
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2010
Location: Joćo Pessoa, Paraiba, Brazil
Bio: I\'m just impulsive, needy and indecisive. You do not know me at all, and you never will.
Recent Rankings
55 The Addams Family (1991) - Dec 14, 2010
45 I Know Who Killed Me (2007) - Dec 14, 2010
45 Gremlins (1984) - Dec 14, 2010
75 Wanted (2008) - Dec 14, 2010
85 Thelma & Louise (1991) - Dec 14, 2010
95 Freaky Friday (2003) - Dec 14, 2010
36 Nine Months (1995) - Dec 14, 2010
80 Alien (1979) - Dec 14, 2010
45 The Transporter 2 (2005) - Dec 14, 2010
85 Halloween (1978) - Dec 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zombiedrunk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?