zombieiain

zombieiain
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 22 May 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% The Avengers (2012) - Rated 22 May 2012
85 77% Dead Man's Shoes (2004) - Rated 22 May 2012
60 25% Super Size Me (2004) - Rated 22 May 2012
40 3% S.W.A.T. (2003) - Rated 22 May 2012
75 63% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 22 May 2012
60 25% Jerry Maguire (1996) - Rated 22 May 2012
55 17% Turner & Hooch (1989) - Rated 22 May 2012
50 11% Edward Scissorhands (1990) - Rated 22 May 2012
45 6% Pretty Woman (1990) - Rated 22 May 2012
65 38% The Butterfly Effect (2004) - Rated 22 May 2012