![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zorba | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2009
Location: Istanbul, Bahcelievler, Turkey
|
|
Bio: creemos en los suenos....
| |

| 85 | Hunger (2008) - Jan 26, 2012 |
| 82 | The Lives of Others (2006) - Jan 26, 2012 |
| 80 | Stagecoach (1939) - Jan 26, 2012 |
| 95 | Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Jan 26, 2012 |
| 100 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Oct 16, 2011 |
| 65 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 14, 2011 |
| 94 | Underground (1995) - Jan 10, 2011 |
| 94 | Climates (2006) - Jan 15, 2010 |
| 86 | Clouds of May (1999) - Jan 15, 2010 |
| 80 | Kasaba (1997) - Jan 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |