Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zorg
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2009
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
96 No Country for Old Men (2007) - Dec 11, 2009
67 Dead Poets Society (1989) - Dec 11, 2009
67 Apollo 13 (1995) - Dec 11, 2009
100 Vertigo (1958) - Dec 11, 2009
48 Antitrust (2001) - Dec 11, 2009
90 Total Recall (1990) - Dec 11, 2009
83 Before Sunrise (1995) - Dec 11, 2009
93 Goodfellas (1990) - Dec 11, 2009
90 Trainspotting (1996) - Dec 11, 2009
85 There Will Be Blood (2007) - Dec 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zorg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?