zosoel

zosoel
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Mar 2009
65 9% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 02 Mar 2009
40 0% Sex and the City (2008) - Rated 02 Mar 2009
100 95% Back to the Future Part II (1989) - Rated 01 Mar 2009
100 95% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 01 Mar 2009
75 21% Spider-Man (2002) - Rated 01 Mar 2009
100 95% Ghostbusters (1984) - Rated 01 Mar 2009
80 36% Saw II (2005) - Rated 01 Mar 2009
72 13% 21 (2008) - Rated 01 Mar 2009
77 27% Analyze That (2002) - Rated 01 Mar 2009