Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zrbaldwin
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Office Space (1999) - Sep 23, 2009
90 Hook (1991) - Sep 23, 2009
87 Casino Royale (2006) - Sep 23, 2009
90 From Dusk Till Dawn (1996) - Sep 23, 2009
90 Training Day (2001) - Sep 23, 2009
90 Unforgiven (1992) - Sep 23, 2009
90 There Will Be Blood (2007) - Sep 23, 2009
87 The 13th Warrior (1999) - Sep 23, 2009
85 Cool Runnings (1993) - Sep 23, 2009
88 Eurotrip (2004) - Sep 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zrbaldwin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?