![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zrike | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: ferndale, michigan, USA
|
|
Bio: i like sci fi and fantasy movies the most, but i also like action and comedy.
| |

| 70 | George of the Jungle (1997) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Catwoman (2004) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2009 |
| 20 | The Last of the Mohicans (1992) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Airplane! (1980) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Manchurian Candidate (2004) - Aug 18, 2009 |
| 65 | RoboCop 3 (1993) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Aladdin (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |