![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ztellman | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2006
Location: USA
|

| 35 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Downfall (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |