Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zthree
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2010
Location: loveland, co, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
87 The Invention of Lying (2009) - Jul 10, 2010
96 High Fidelity (2000) - Jul 10, 2010
89 Adventureland (2009) - Jul 10, 2010
93 Chasing Amy (1997) - Jul 10, 2010
95 The Warriors (1979) - Jul 10, 2010
59 Idiocracy (2006) - Jul 10, 2010
61 Wild Wild West (1999) - Jul 10, 2010
64 Mission: Impossible III (2006) - Jul 10, 2010
6 Waterworld (1995) - Jul 10, 2010
79 Sherlock Holmes (2009) - Jul 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zthree. Why not go rank more films, then come back and check it out again?