![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zucchina | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2008
Location: Italy
|

| 80 | Dead Poets Society (1989) - Apr 01, 2012 |
| 100 | Life Is Beautiful (1997) - Apr 01, 2012 |
| 60 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 01, 2012 |
| 50 | Magnolia (1999) - Apr 01, 2012 |
| 60 | Unbreakable (2000) - Apr 01, 2012 |
| 40 | Madagascar (2005) - Apr 01, 2012 |
| 100 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 01, 2012 |
| 90 | WALL·E (2008) - Apr 01, 2012 |
| 90 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Apr 01, 2012 |
| 70 | The Green Mile (1999) - Apr 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |