![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ugur madik | |
![]() |
Film Freak - 681 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2011
Location: istanbul, bahçelievler, Turkey
|

| 76 T3 | This Is 40 (2012) - May 24, 2013 |
| 77 T4 | The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) - May 20, 2013 |
| 81 T9 | Warm Bodies (2013) - May 19, 2013 |
| 79 T6 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - May 18, 2013 |
| 81 T9 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - May 17, 2013 |
| 80 T7 | Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - May 16, 2013 |
| 78 T5 | Jennifer's Body (2009) - May 14, 2013 |
| 70 T1 | A Haunted House (2013) - May 10, 2013 |
| 80 T7 | Parker (2013) - May 09, 2013 |
| 75 T3 | Astérix et Obélix: Au service de Sa Majesté (2012) - May 03, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |