![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zuygu | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2010
Location: istanbul, Turkey
|
|
Bio: a little about me
| |

| 70 | Babe (1995) - Oct 12, 2010 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Oct 12, 2010 |
| 10 | 300 (2007) - Oct 12, 2010 |
| 70 | Beetlejuice (1988) - Oct 12, 2010 |
| 50 | The Departed (2006) - Oct 12, 2010 |
| 70 | I Am Sam (2001) - Oct 12, 2010 |
| 80 | The Exorcist (1973) - Oct 12, 2010 |
| 0 | The Mummy Returns (2001) - Oct 12, 2010 |
| 80 | Shrek (2001) - Oct 12, 2010 |
| 60 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |