![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zvladus | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2010
Location: LA, CA, USA
|

| 99 | Before Sunrise (1995) - Apr 07, 2010 |
| 99 | Children of Men (2006) - Apr 07, 2010 |
| 88 | Along Came Polly (2004) - Apr 07, 2010 |
| 99 | Gran Torino (2008) - Apr 07, 2010 |
| 77 | Wall Street (1987) - Apr 07, 2010 |
| 44 | The Matrix Reloaded (2003) - Apr 07, 2010 |
| 88 | The Truman Show (1998) - Apr 07, 2010 |
| 88 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Apr 07, 2010 |
| 77 | Shaun of the Dead (2004) - Apr 07, 2010 |
| 99 | Groundhog Day (1993) - Apr 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |