![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zwan2426 | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: USA
|

| 85 | Home Alone (1990) - Jun 14, 2009 |
| 85 | Independence Day (1996) - Jun 14, 2009 |
| 75 | Predator (1987) - Jun 14, 2009 |
| 80 | The Shining (1980) - Jun 14, 2009 |
| 85 | Ghostbusters (1984) - Jun 14, 2009 |
| 80 | Hostel (2005) - Jun 14, 2009 |
| 70 | The Lawnmower Man (1992) - Jun 14, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 14, 2009 |
| 95 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jun 14, 2009 |
| 90 | Lost in Translation (2003) - Jun 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |