![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zxcv | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2009
Location: Russia
|

| 59 | Dead End Drive-In (1986) - Mar 05, 2011 |
| 49 | The Return of Captain Invincible (1983) - Mar 03, 2011 |
| 61 | Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation! (2008) - Mar 02, 2011 |
| 80 | Synecdoche, New York (2008) - Feb 26, 2011 |
| 49 | Duplex (2003) - Feb 26, 2011 |
| 70 | Jesus Christ Superstar (1973) - Feb 26, 2011 |
| 40 | Natural Born Killers (1994) - Feb 26, 2011 |
| 80 | Elvis (1968) - Feb 26, 2011 |
| 10 | Dobermann (1997) - Feb 26, 2011 |
| 51 | Mrs. Doubtfire (1993) - Feb 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |