![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zzguesjo | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Australia
|

| 75 | Rush Hour 2 (2001) - Jul 23, 2009 |
| 30 | Collateral (2004) - Jul 23, 2009 |
| 80 | Pearl Harbor (2001) - Jul 23, 2009 |
| 70 | Coyote Ugly (2000) - Jul 23, 2009 |
| 55 | X2: X-Men United (2003) - Jul 23, 2009 |
| 40 | Hancock (2008) - Jul 23, 2009 |
| 75 | Meet the Parents (2000) - Jul 23, 2009 |
| 75 | Mortal Kombat (1995) - Jul 23, 2009 |
| 60 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 23, 2009 |
| 40 | The Whole Ten Yards (2004) - Jul 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |