Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zzkevin2002
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: May 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
0 Life of Brian (1979) - May 20, 2010
0 A Game with Stones (1965) - May 20, 2010
99 Reservoir Dogs (1992) - May 20, 2010
90 Caddyshack (1980) - May 20, 2010
0 Igor (2008) - May 20, 2010
100 Rushmore (1998) - May 20, 2010
10 Dracula (1992) - May 20, 2010
20 Weird Science (1985) - May 20, 2010
20 Ravenous (1999) - May 20, 2010
80 Batman Returns (1992) - May 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zzkevin2002. Why not go rank more films, then come back and check it out again?