zzmej1987

zzmej1987
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Looper (2012) - Rated 18 Feb 2015
85 82% Inception (2010) - Rated 18 Feb 2015
80 62% Sin City (2005) - Rated 18 Feb 2015
90 95% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 18 Feb 2015
90 95% Léon: The Professional (1994) - Rated 18 Feb 2015
80 62% Her (2013) - Rated 18 Feb 2015
85 82% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Feb 2015
90 95% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 18 Feb 2015
80 62% Gran Torino (2008) - Rated 18 Feb 2015
80 62% Full Metal Jacket (1987) - Rated 18 Feb 2015