zzzzzzzzzz

zzzzzzzzzz
Movie Buff - 365 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 73% Battlestar Galactica (2003) - Rated 17 Oct 2013
70 46% Walk the Line (2005) - Rated 17 Oct 2013
61 33% Paul (2011) - Rated 17 Oct 2013
73 54% Vanilla Sky (2001) - Rated 17 Oct 2013
72 52% The Ring (2002) - Rated 17 Oct 2013
65 38% The Others (2001) - Rated 17 Oct 2013
55 22% Knocked Up (2007) - Rated 17 Oct 2013
20 3% The General's Daughter (1999) - Rated 17 Oct 2013
90 90% Ghostbusters (1984) - Rated 17 Oct 2013
70 46% Wayne's World (1992) - Rated 17 Oct 2013