login | register
0 film ratings
PSI
?
Probable Score
?
Cici
Cici
Stream it now
NetflixNetflix basic with Ads

Cici

2022
Drama
2h 31m
A family migrates to the city after a tragic loss. When they reunite in their hometown 30 years later, buried emotions and painful secrets resurface.
Stream it now
NetflixNetflix basic with Ads
Probable score
?

Ratings & Reviews

Sort by
Sort By
Rated
52nd
60
Bir bütün olarak sevebildim mi bilmiyorum. Önceden yaptığı işlere çok mu benziyor ondan da emin olamıyorum. Ama bazı anları o kadar etkileyiciydi ki mahvetti beni. Berkun Oya diyalog yazmayı ve his yaratmayı iyi beceriyor hakkını vermek lazım. Belki onda da tiyatroculuğun etkisi vardır. Çünkü çok "kurulmuş" (doğal olarak fazlasıyla kontrol etkisini hissettiren) gibi gözüken sahneleri vardı filmin. Yine de tabii oyunculuklar iyi, verdiği duygu başarılı.
Rated
3rd
20
Filmdeki herkesin iyi bir dayaga ihtiyacı var. Su yaz günü keske biri de beni hortumla sulasa. amk enteli babasına duacı olacağına otuz yıl kin tutuyor. travmasını sevdiğim. gerci hepsinin ayrı evlere senlik bir travması var, otuz yıl baska da bir şey yasamamislar. travma dediğim de kezbanin birinin caminin önüne tas koymamislar, kamilin tekini hortumla islamislar filan. derde bak amk
Rated
1st
10
çok dağınık bir boku 3 saat çekmek cidden kolay degil
Rated
89th
80
1 aile hikayesi. 3 çocuklu ailemiz, köy evinde kendi yağında yaşamaktadır. Öksüz 1 oğlan eve dahil olunca evde huzur bozulacaktır. Her yapılan hata, içinden çıkılmaz 1 duruma dönüşecektir. Oyuncuların, çok iyi olduğu film, Berkun Oya'nın abartısız, doğal ve duygulu öyküsünü anlatmış. Bazı filmlerden referanslar var. Fakat öyle sahneler var ki. Şaka sahnesi olay. Kardeşlerin kavgası, Acıların Kadını Bergen, İtiraf sahnesi. Filmin sonunda, kamera arkası. Sıçtı cafer bez getir.
Avg Percentile 49.17% from 158 total ratings

Collections

4 Collections including 3 Collaborative and 1 Public

Similar Titles

Loading ...

Statistics

Loading ...

Update History

Submitted byantunderAntunder on Oct 26, 2022
Poster supplied byantunderAntunder