login | register
0 film ratings
PSI
?
Probable Score
?
Kiskanmak
Stream it now
Apple TVGoogle Play MoviesYouTube
Kiskanmak

Ratings and reviews:

Kiskanmak

2009
Drama
1h 36m
Avg Percentile 38.72% from 387 total ratings
Sort by
Sort By
Rated
52nd
65
Antalya Film Festivali'nin en akici filmiydi zaten gala gibi de geçen tek galaydi. Nergis Öztürk'ün odul alacagi fragmandan ve film resimlerinden bile bellydi desem yalan olmaz. Demirkubuz kendi istegiyle filmde bir çok seyi kapali birakmis ama bazi seyleri biraz daha acsa filmi bi 15 dk. daha izleseydik daha iyi olurdu.. Filmin en olumsuz yani ise Berrak ve genc cocugun kotu performanslari. Seyirciyi filmden uzaklastirmaktan baska bi faktorleri yoktu filmde.
Rated
32nd
61
nergis ozturk was good. maybe we can count mustafa uzunyilmaz with her but among them rest was beyond poor. especially berrak tuzunatac and the young guy (i don't know his name and dont wanna learn) was terrible. it was a nice chance to see zeki demirkubuz's adapting skills. well, i have to be honest, he did nothing! not a waste of time. if you like demirkubuz's cinema maybe you can check it out but dont watch with high expectations...
Rated
73rd
90
kotu bir film beklerken harika bir film izledim.
Rated
17th
40
zeki demir kubuz'un en kotusu.
Rated
80th
82
Bir Zeki Demirkubuz şahaseri. 1930'lu yıllarda Zonguldakta geçen film Nahid Sırrı Örik'in aynı adlı romanından uyarlanmış. Diyaloglar öylesine tertemiz bir Türkçe ile geçiyor ki tek kelimesini kaçırmak istemedim. Bunda romanın katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Nergis Öztürk canlandırdığı karaktere öylesine bürünmüş, öylesine can vermiş, öylesine hayran bıraktı ki bu rolü ile aldığı Altın Portakal sonuna kadar hakkıdır.
Rated
55th
75
25.09.2020, Umraniye
Rated
12th
60
12.10.2020 Kartal
Rated
17th
40
Faydasız bir kitabın kötü uyarlaması. Kitabı okumayan iki kişiyle izledim, ikisi de filmi anlamakta zorlandı.
Showing 1 - 8 of 8 results
Avg Percentile 38.72% from 387 total ratings
Detailed
|
Compact